COUPRIE VSOP Cognac 40% 0,7l

COUPRIE VSOP Cognac 40% 0,7l

COUPRIE VSOP Cognac 40% 0,7l

  • Výrobca:COUPRIÉ
  • Kód produktu:VSOP
  • Katalógové číslo:361
  • EAN:8586015291289
  • Dostupnosť:Skladom
  • 59,90€

  • Bez DPH:49,92€

Couprie VSOP Cognac je úžasná zmes eaux-de-vie pestovaných v poprednom cru regiónu - Grande Champagne. Po prvom zrení v nových dubových sudoch strávi eaux-de-vie niekoľko rokov v starších dubových sudoch v tradičných pivniciach v Ambleville. S priemerným vekom 4 roky je Couperie VSOP koňak s vysoko originálnou osobnosťou vďaka ovocnému buketu, ktorý spája jemnosť a jemnosť.

Rodina Couperie je vinohradníkmi so sídlom v oblasti Grande Champagne v Cognacu od roku 1730. Rodina využíva svoju vášeň a zručnosti a udržiava rodinné tradície destilácie vlastného vína na výrobu jemného, ​​chutného a elegantného koňaku pre potešenie oddaných znalcov. Vína sa pred destiláciou miešajú, aby sa zvýšila aromatická koncentrácia. Dvojitá destilácia je stredobodom stáročia starého remesla značiek a nos destilátora je stále jediným nástrojom, ktorý dokáže vybrať tú najlepšiu eaux de vie. Ďalej, dlhý proces zrenia prebieha v starobylých, tmavých, mierne vlhkých pivniciach. Cognac zreje výhradne v sudoch z limousinského dubu, pričom postupne získava hlbokú, jantárovú farbu a vynikajúcu chuť.

Tradičný a klasický štýl, Couprie VS Selection du Domaine je v nadčasovej karafe a dokonale poslúži ako vzrušujúca pochúťka pre niekoho výnimočného. Jeho vintage prezentácia, napriek svojmu mladému veku, umožňuje tomuto VS stáť vysoko v skrinke na nápoje, spolu s ďalšími cennými koňakmi a liehovinami.

Ako si užiť
Tento mladý, dobre vyvážený koňak si vychutnáte ako nápoj po večeri alebo aperitív – či už čistý alebo "on the rock". Koňaky VSOP tiež skvele fungujú ako kľúčová zložka kokteilu. Skúste zmiešať Couprie VSOP s remeselným tonikom a množstvom ľadu. Odporúčame predĺžiť Couprie VSOP vytvorením kokteilu Canada Dry. 

Ingrediencie:
3 cl Couprie VSOP
Dve dávky pomarančovej kôry
Niekoľko kvapiek Angostura Bitters
Veľa kociek ľadu
To vytvára ovocný pôžitok a kokteil, ktorý zvýrazňuje sladkú chuť koňaku a ovocné arómy.

Obsah alkoholu : 40%
Objem : 700 ml

balenie v krásnom papierovom boxe

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!