COUPRIE VS Sélection Cognac 40% 0,7l

COUPRIE VS Sélection Cognac 40% 0,7l

COUPRIE VS Sélection Cognac 40% 0,7l

  • Výrobca:COUPRIÉ
  • Kód produktu:VS
  • Katalógové číslo:364
  • EAN:8586015290008
  • Dostupnosť:Skladom
  • 48,00€

  • Bez DPH:40,00€

Couprie VS Sélection du Domaine

Couprie VS Sélection du Domaine Cognac je mladá, pikantná VS zmes z Grande Champagne - Premier Cru. Po starnutí v priemere 2 roky tento koňak vôbec nevykazuje vplyv dubu. Namiesto toho vyniká ako silná zmes tých najlepších eaux-de-vie s bohatou arómou a nádherným jantárovým sfarbením, ktoré je výsledkom obdobia starnutia.

Rodina Couperie je vinohradníkmi so sídlom v oblasti Grande Champagne v Cognacu od roku 1730. Rodina využíva svoju vášeň a zručnosti a udržiava rodinné tradície destilácie vlastného vína na výrobu jemného, ​​chutného a elegantného koňaku pre potešenie oddaných znalcov. Vína sa pred destiláciou miešajú, aby sa zvýšila aromatická koncentrácia. Dvojitá destilácia je stredobodom stáročia starého remesla značiek a nos destilátora je stále jediným nástrojom, ktorý dokáže vybrať tú najlepšiu eaux de vie. Ďalej, dlhý proces zrenia prebieha v starobylých, tmavých, mierne vlhkých pivniciach. Cognac zreje výhradne v sudoch z limousinského dubu, pričom postupne získava hlbokú, jantárovú farbu a vynikajúcu chuť.

Tradičný a klasický štýl, Couprie VS Selection du Domaine je v nadčasovej karafe a dokonale poslúži ako vzrušujúca pochúťka pre niekoho výnimočného. Jeho vintage prezentácia, napriek svojmu mladému veku, umožňuje tomuto VS stáť vysoko v skrinke na nápoje, spolu s ďalšími cennými koňakmi a liehovinami.

Toto je koňak, ktorý si môžete vychutnať mnohými rôznymi spôsobmi - vyskúšajte ho "on the rock", ako základ obľúbeného kokteilu, alebo jednoducho samotný. Vyskúšajte koňak ponúknuť hosťom ako osviežujúci aperitív s tonickou vodou a niekoľkými kockami ľadu. Na pitie po večeri Couprie VS tiež dopĺňa chutné jedlo, keď sa konzumuje čistý, ako digestív.

Obsah alkoholu : 40%
Objem : 700 ml

balenie v krásnom papierovom boxe

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!