Joya de Nicaragua Numero Uno Deluxe Humidor

Joya de Nicaragua Numero Uno Deluxe Humidor

Joya de Nicaragua Numero Uno Deluxe Humidor

  • Výrobca:Joya De Nicaragua
  • Kód produktu:UNO limited
  • Katalógové číslo:299
  • Dostupnosť:Skladom
  • 3 300,00€

    2 999,00€

  • Bez DPH:2 499,17€

Joya de Nicaragua oznámila výrobu Joya de Nicaragua Numero Uno Deluxe Humidora s cigarou, ktorá bola v roku 2019 cigarou roka 2019 od Cigar Dojo a mnohými ďalšími oceneniami. Tento humidor zvýrazňuje atribúty Numero Uno, zdobí ho jedinečné logo „Obras Maestras“ a tiež ikonické tabakové listy Jya de Nicaragua.

Tento humidor obsahuje 150 cigár Numero Uno (75 ks Ambassadeur 6⅝ x 44 a 75 ks Le Premier 6⅞ x 48).

Je to výnimočný zberateľský kúsok. Joya vyrobila len 400 kusov - 300 pre Spojené štáty a 100 pre zvyšok sveta. Na Slovensku sú iba 3ks.

Toto je exkluzívna limitovaná edícia. Humidor s kapacitou 150 cigár bol prvýkrát predstavený na Tobacco Plus Expo v Las Vegas vo februári 2023. “Tento Jya de Nicaragua Numero Uno Deluxe Humidor bol vytvorený pre našich priateľov, skutočných znalcov cigár. Toto je kúsok ktorý by mal mať každý milovník Joya de Nicaragua vo svojom posvätnom priestore. Tento humidor sa stane korunovačným klenotom v každej kolekcii cigár. Je to krásny a funkčný kúsok, ktorý ukáže vašu autentickú lásku k cigarám.“

Número Uno je súčasťou línie „Obras Maestras“ Joya de Nikaragua - označenie pre našu ultraprémiovú rodinu cigár. Uznávaná cigara Numero Uno je dostupná v dvoch veľkostiach: L’Ambassadeur (6⅝ x 44 - Lancero) a Le Premier (6⅞ x 48 - Churchill). Vyznačuje sa hladkým ekvádorským krycím listom Connecticut, nikaragujskými viazacím listom a nikaragujskou tabakovou náplňou na vytvorenie jemného až mierne plného a aromatického fajčenia s množstvom bohatej krémovosti. „Stavba a ťah sú bezchybé a dodávajú krémový, toastový dym s tónmi vanilky, mandlí a škorice. Žiadna príchuť nesúťaží o dominanciu na podnebí. Každý tón skôr tancujejemne ako dobre choreografická baletná suita.“ Recenzia Cigar Aficionado Número Uno L’Ambassadeur v roku 2020.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!