Guillermo Leon La Aurora

Guillermo Leon La Aurora
Sep 21, 2020

Guillermo Leon je vlastníkom cigár La Aurora a teraz má po ňom pomenovanú vlastnú cigaru.

 

Cigary Guillermo Leon majú tmavohnedé krycie listy z ekvádorského Habano tabaku, dvojité viazacie listy Corojo pre silu a Kamerun pre sladkosť a náplň z Dominikánskej republiky, Peru, Nikaraguy a Brazílie. Viceprezident La Aurora Guillermo Leon hovorí: „Je zrejmé, že táto cigara je pre mňa osobná. Je súčasťou dedičstva mojej rodiny za posledných 107 rokov. Chcel som niečo s hlbokou komplexnosťou, ale zároveň silnejším dymom ako väčšina našich ponúk.“

 

 

Cigary Guillermo Leon

Nie veľa cigár sa môže pochváliť tabakom z mnohých rôznych krajín. V skutočnosti neviem o inom, ktorý by to dokázal. Cigara je hustá a dobre vyrobená. Vyrába sa vo viacerých formátoch 

Jeho dvojitý kycí list dáva dominikánsku silu a kamerunskú sladkosť a prináša hlbokú komplexnosť zážitku z fajčenia. S jasným červeným a olejovitým krycím listom táto cigara dodáva korenistý, aj keď krémový dym s tónmi kože a cédra, ktoré pokračujú až do konca.

La Aurora Guillermo Leon Corona je cigara s plným telom. Guillermo Leon fajčí cigary z tejto zmesi každý deň. Tabakoví remeselníci v La Aurora ručne šúľajú každú cigaru starostlivo s najlepšími dominikánskymi, nikaragujskými a peruánskymi plniacimi tabakmi, dominikánskym a kamerunským dvojitým viazacím listom a hladkým krycím listom z Ekvádoru. Od jej založenia Eduardom Leónom Jimenesom až po súčasnosť, ktorú vedie jeho vnuk Guillermo León Herbert, sú hodnoty La Aurora hodnotami rodinného podniku: čestnosť, integrita a vášeň pre dokonalosť. Guillermo Leon navrhol túto zmes, aby sa s vami podelil o silu svojich obľúbených cigár. Prestížne cigary La Aurora na vás určite zapôsobia pri každom fajčení. Tak si ich doprajte a zažite to, čo legendárny Guillermo Leon zažíva každý deň.

 

Okrem toho sú cigary La Aurora Guillermo Leon produktom piatich generácií firemnej tradície. La Aurora je veľká moderná spoločnosť s diverzifikovanou ponukou, veľkou prestížou a prítomnosťou na všetkých svetových trhoch. Jeho rast je nepretržitý a udržateľný od svojho založenia v roku 1903. Teraz, o viac ako 119 rokov neskôr, má LA silné zastúpenie na piatich kontinentoch a viac ako tisíc zamestnancov. Táto firma produkuje jedny z najlepších "dymov" na planéte. Je pozoruhodné, že sú ponúkané v niekoľkých nádherných jemných až plnších zmesiach, ktoré sa spojili s ich klasickou cigarou zabalenou v Connecticute. Nech už je vaša fantázia akákoľvek, cigary La Aurora určite ponúknu perfektnú zmes pre váš vkus. Pridajte do svojej zbierky cigaru La Aurora Family Reserve Guillermo Leon, ktorá je k dispozícii v Domenico Cigar.