Rum The Real McCoy 100 PROOF aged 12 years Limited Edition

Rum The Real McCoy 100 PROOF aged 12 years Limited Edition

Výrobca:Foursquare
Model:12 yo limited 100 proof
Katalógové číslo:399
Dostupnosť:Skladom
Cena: 119,00€ Bez DPH: 99,17€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

The Real McCoy Rum je inšpirovaný príbehom Billa McCoy, "pašeráka" v dobe americkej prohibície. V januári 1920 McCoy ako prvý naplnil v Karibiku čln alkoholom a plavil sa k pobrežiu severnej Ameriky, kde ho predával 3 míle od pobrežia New Yorku a to priamo na lodi, teda legálne, v medzinárodných vodách. McCoy naviac nikdy alkohol nepančoval inými látkami, ako to robili iní pašeráci, a tak sa jeho meno stalo známe široko ďaleko. V rovnakej tradícii prvotriedneho rumu pokračuje práve The Real McCoy, ktorý je dnes vyrábaný známou destilérkou Foursquare na ostrove Barbados.

Táto limitovaná edícia rumu The Real McCoy vznikla pri príležitosti 100. výročia príbehu Billa McCoya na začiatku prohibície v roku 1920. Preto sa tiež plní do fliaš s obsahom alkoholu 100 proof - 50 %. Zreje minimálne 12 rokov v čerstvých dubových sudoch, ako aj v použitých prémiových sudoch po bourbone. Rum vyniká úžasnou tmavou jantárovou farbou s červenými odleskami. Vôňa má ušľachtilý charakter. Výrazné tóny fajkového tabaku sprevádzajú tóny čerstvo spáleného duba, sušeného ovocia a jemný zemitý nádych, ktorý pripomína profil kvalitného bourbonu. To všetko je doplnené zaujímavými podtónmi korenistého vanilkového struku a karamelizovaného muškátového orieška so stopou čierneho korenia. Chuť rumu je skutočnou poctou celému príbehu The Real McCoy. Je výraznej, dokonale vyváženej a neuveriteľne dlhej chuti.

Z tejto limitovanej edície bolo vyrobených len 6 000 fliaš a dodáva sa v drevenej darčekovej škatuli s dvoma originálnymi pohármi na rum The Real McCoy.

Obsah alkoholu 50%
Objem 700 ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (1)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.