Romeo Y Julieta Short Churchills Tubo

Romeo Y Julieta Short Churchills Tubo

Model:Tubo
Katalógové číslo:050
Dostupnosť:Skladom
Cena: 19,90€ Bez DPH: 16,58€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Značka Romeo y Julieta je jednou z najznámejších na trhu. Založená v roku 1875, postupne preslávená od roku 1903, kedy ju kúpil Rodriguez „Pepin“ Fernandez. Cigary vynikajúcej kvality. Sú jemné až stredne silnej chuti. Romeo y Julieta Short Churchills je ako už názov napovedá kratší formát cigary. Short Churchills je však veľmi kvalitný zástupca tejto značky. Perfektné prevedenie, výrazná chuť a vôňa.

Rozmery cigary:
Dĺžka: 12,4 cm
Priemer: 1,8 cm
Prstienok: 50
Veľkosť cigary: Short Churchills

Orientačná doba fajčenia 45 – 75 minút.
Zem pôvodu: Kuba
Výrobca: Habanos S.A.

cena za 1ks

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.