Pedro Ximenez SOLERA FUNDACIÓN 1902 700ml

Pedro Ximenez SOLERA FUNDACIÓN 1902 700ml

Výrobca:Cruz Conde
Model:PX Cruz Conde Solera
Katalógové číslo:889
Dostupnosť:Skladom
Cena: 47,90€ Bez DPH: 39,92€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Prírodne sladké víno vyrobené z hrozienok Pedro Ximenez.

Na konci leta sú bobule hrozna rozložené na podložkách, aby sa koncetrovali cukry, arómy a chute. Následne je hrozno opatrne lisované, aby sa získala hrozienová šťava. Na 1 liter vína sa použije 3kg hrozna.Vylisovaná šťava zreje 20 rokov v dubových sudoch systémom Criadera a Solera. Sudy sú storočné a toto víno je najcennejšie z pivníc oblasti Montilla-Morilles. Výsledkom dlhého a delikátneho procesu je exluzívne sladké víno zo 100% šťavy z hrozna Pedro Ximenez.

Je to najviac oceňované víno tohoto výrobcu.

Tmavá mahagónová farba s intenzívnou vôňou hrozienok, fíg vanilky, praženej kávy, tmavej čokolády a sušeného ovocia. Sladké, jemné a krémové víno. Príjemná charakteristická chuť na podnebí. Výborne sa hodí k modrým syrom, širokej škále zákuskov, vanilkovej zmrzline a tmavej čokoláde. Perfektný dezert sám o sebe.

Alergény : obsahuje siričitany
Obsah cukru : 480gr./liter
Objem : 700 ml
Alkohol : 16%

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.