Padre Azul Tequila Día de los Muertos Limited 40% 700ml

Padre Azul Tequila Día de los Muertos Limited 40% 700ml

Model:DDLM
Katalógové číslo:389
Dostupnosť:Skladom
Cena: 129,90€ Bez DPH: 108,25€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Mexický Día de los Muertos – Deň mŕtvych – je jedinečnou oslavou života a smrti, večného priateľstva a spomienky na tých, ktorí nás opustili. Mexiko sa na niekoľko dní premení na explóziu farieb a svetla: žiarivo oranžové kvety, farebná výzdoba, svetlo sviečok... a ulice sú plné ‚Catrinas‘ – ľudí prezlečených za kostlivcov, s umne pomaľovanými tvárami v štýle elegantnej lebky 'Calavera Catrina'.

Padre Azul chce vzdať hold tejto nádhernej tradícii: Odteraz si Deň mŕtvych uctíme limitovanou špeciálnou edíciou. S hrdosťou predstavujeme: Día de los Muertos Limited Edition 2021.

Limitovaná edícia 2021 rozhodne zodpovedá Día de los Muertos: Tequila Añejo vo svojej najjemnejšej, 100% modrej agáve, zrejúca 18 mesiacov v ručne vyberaných dubových sudoch, dodávaná v jedinečnej fľaši, ktorú navrhol mexický umelec José Parra. Táto limitovaná špeciálna edícia je pastvou pre oči aj pre chuťové bunky.

Objem  700ml
Obsah alkoholu 40%

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.