Orezávač na cigary COLIBRI V-Cut Black

Orezávač na cigary COLIBRI V-Cut Black

Výrobca:COLIBRI
Model:black
Katalógové číslo:346
Dostupnosť:Skladom
Cena: 35,90€ Bez DPH: 29,92€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Orezanie v tvare V je klasickým orezaním cigary a opäť sa stalo populárnym, keď nadšenci skúmajú spôsoby, ako si ich vychutnať.

Colibri V-Cut je tvarovaný pre krásu a bezpečne padne do ruky. Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele je odpružená a je účelne navrhnutá s ostrým a hlbokým uhlom tak, aby prenikla až 7 mm do hlavy cigary a poskytla bohatý a robustný ťah.

Strih prebieha hladko a zaisťuje ľahko dosiahnuteľný hlboký a čistý rez. Vychutnajte si V-Cut na veľkých cigarách s prstencovým rozmerom 60+ a je tiež skvelý na torpéde.

  • Odpruženie pružinou
  • Fréza v tvare V
  • Ergonomický dizajn
  • Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
  • Patent D698,993
  • Vrátane darčekovej krabičky

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.