Likér Cubaney Orangerie 0,7l

Likér Cubaney Orangerie 0,7l

Výrobca:Oliver & Oliver
Model:Likér
Katalógové číslo:417
Dostupnosť:Skladom
Cena: 18,90€ Bez DPH: 15,75€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Jemný, harmonický a sladký rumový likér vytvorený kombináciou jemného karibského rumu s macerovanými karibskými pomarančami. Aromatický buket uvolnený z duba a pomarančovej kôry robí z neho likér s nižším percentom alkoholu (30%), ktorý je veľmi obľúbený v ostrovnom Karibiku a u nás predovšetkým u dámskeho publika. Na podnebí je hebký a lahodný. V ústach vyniká ovocná sladkosť, ktorá pretrváva a stáva sa slastnou. Najlpešie si ho vychutnáte samotný, alebo s ľadom.

  • Ocenenie Gold Medal International Rum Conference 2013
Objem : 700 ml
Alkohol : 30%

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (2)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.