Rum The Real McCoy aged 5 years

Rum The Real McCoy aged 5 years

Výrobca:Foursquare
Model:5 yo
Katalógové číslo:445
Dostupnosť:Skladom
Cena: 32,90€ Bez DPH: 27,42€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

The Real McCoy Rum je inšpirovaný príbehom Billa McCoy, "pašeráka" v dobe americkej prohibície. V januári 1920 McCoy ako prvý naplnil v Karibiku čln alkoholom a plavil sa k pobrežiu severnej Ameriky, kde ho predával 3 míle od pobrežia New Yorku a to priamo na lodi, teda legálne, v medzinárodných vodách. McCoy naviac nikdy alkohol nepančoval inými látkami, ako to robili iní pašeráci, a tak sa jeho meno stalo známe široko ďaleko. V rovnakej tradícii prvotriedneho rumu pokračuje práve The Real McCoy, ktorý je dnes vyrábaný známou destilérkou Foursquare na ostrove Barbados.

Je to elegantne jemný a vyvážený rum, ktorý zrel po dobu 5 rokov vo vybraných sudoch, v ktorých predtým zrel bourbon. Charakteristická farba lúčneho medu, jemná vôňa s tónmi vanilky, pečeného karamelu a medu. Chuť pôsobí na začiatku sladkým dojmom a postupne získava typický suchý charakter rumov z Barbadosu. Výborný rum, ktorý si vychutnáte pri izbovej teplote, či s kockou ľadu.

Obsah alkoholu 40%
Objem 700 ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (1)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.