Rum The Real McCoy aged 12 years Limited Edition

Rum The Real McCoy aged 12 years Limited Edition

Výrobca:Foursquare
Model:12 yo limited
Katalógové číslo:446
Dostupnosť:Skladom
Cena: 69,90€ Bez DPH: 58,25€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

The Real McCoy Rum je inšpirovaný príbehom Billa McCoy, "pašeráka" v dobe americkej prohibície. V januári 1920 McCoy ako prvý naplnil v Karibiku čln alkoholom a plavil sa k pobrežiu severnej Ameriky, kde ho predával 3 míle od pobrežia New Yorku a to priamo na lodi, teda legálne, v medzinárodných vodách. McCoy naviac nikdy alkohol nepančoval inými látkami, ako to robili iní pašeráci, a tak sa jeho meno stalo známe široko ďaleko. V rovnakej tradícii prvotriedneho rumu pokračuje práve The Real McCoy, ktorý je dnes vyrábaný známou destilérkou Foursquare na ostrove Barbados.

Limitovaná edícia prvotriedneho rumu, ktorý je namiešaný čisto z 12 ročných rumov. Rumy zreli 12 rokov vo vybraných sudoch po bourbone a madeire. Práve jemné tóny madeiry odovzdávajú tomuto rumu nezameniteľnú chuť a vôňu. Tento rum považujeme za povinnosť milovníkov rumov suchého štýlu z Barbadosu. Absolútny skvost značky Real McCoy   

Obsah alkoholu 46%
Objem 700 ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (1)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.