rum Presidente 19 Años Solera 0,7l

rum Presidente 19 Años Solera 0,7l

Výrobca:Oliver & Oliver
Model:Presidente 19 Años Solera
Katalógové číslo:413
Dostupnosť:Skladom
Cena: 39,90€ 35,90€ Bez DPH: 29,92€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

19 ročný rum dozrieval v sudoch po burbone. Má mahagónovú až čerešňovú farbu a príjemne sladkú vyváženú vôňu čokolády a karamelu. Chuť je komplexná s nádychom hrozienok, vanilky, medu a karamelu na začiatku, cez ovocné tóny prechádzajúca až do tónov čokolády a toffee, ktorú obaluje skvostný tón cigarového dymu. Rumy Presidente dozrievajú posledné roky v sudoch po sherry, ktoré im dodáva jedinečnú a neodolatelnú chuť.

  • Ocenenie Guia Peñin 2014/94

Obsah alkoholu 40%
Objem 700 ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (2)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.