Ron Ribera Caribeña Añejo Superior 700ml. 38%

Ron Ribera Caribeña Añejo Superior 700ml. 38%

Výrobca:Cruz Conde
Model:38%
Katalógové číslo:448
Dostupnosť:Skladom
Cena: 19,90€ Bez DPH: 16,58€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Blend unikátnych karibských rumov zrejúcich v dubových sudoch po dobu 7-9 rokov. Prírodná zlatistá farba vďaka dlhému pôsobeniu dreveného suda podľa tradičného know-how pre získanie čistých zrelých rumov. Vybalansovaná ovocná vôňa so stopami vanilky, hrozienok, sladkého tabaku, citrusov a medu. Chuť komlexná, zamatová so stopami kakaa, vanilky, trstiny, orieškov a tropického ovocia. Zaokrúhlený finiš.

Ocenenie : Bronze Medal V International Rum Conference Madrid 2016.
 
Objem 700 ml
Obsah alkoholu 38%

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (1)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.