rum Presidente 23 Años Solera 0,7l

rum Presidente 23 Años Solera 0,7l

Výrobca:Oliver & Oliver
Model:Presidente 23 Años Solera
Katalógové číslo:421
Dostupnosť:Skladom
Cena: 46,90€ 39,90€ Bez DPH: 33,25€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

23 ročný rum dozrieval v sudoch po burbone. Farba je mahagónová až čerešňová. Vôňa je silná, zemitá až korenistá, ktorá od začiatku prechádza do tónov medu, vanilky, tmavého karamelu a hrozienok. Chuť pôsobí skôr sladkým charakterom, je tiahla, plná a príjemne hrejivá. Dokonale nadväzuje na vôňu a hneď od začiatku pôsobí veľmi výrazne, zvlášť tóny duba a dymu. Postupne prechádza do jemných tónov medu, vanilky tmavého karamelu a kvalitného kakaa. V závere sa prejavuje chuť hrozienok. Rumy Presidente dozrievajú posledné roky v sudoch po sherry, ktoré im dodáva jedinečnú a neodolatelnú chuť.

  • Ocenenie Fifty Best 2013 / Double Oro

Obsah alkoholu 40%
Objem 700 ml

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Súvisiace produkty (2)
V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.