Abacaty Avocado Liquer 17% 500ml

Abacaty Avocado Liquer 17% 500ml

Model:likér
Katalógové číslo:492
Dostupnosť:Skladom
Cena: 18,00€ Bez DPH: 15,00€
Množstvo:     -   Obľúbený produkt Porovnať produkt

Získali sme zastúpenie pre SR pre zaujímavý produkt :

Avokádový likér bez laktózy a bez lepku.
Toto tajomstvo dažďového pralesa si môžete vychutnávať samotné s ľadom, alebo popíjať v miešanom drinku s rumom, ginom, vodkou, kávou alebo čajom.
Svetovo prvý vegánsky krémový likér je vyrobený zo zrelého avokáda a je kulinárskou senzáciou. História receptu nás vracia do 17.storočia k veľmi starým receptom z Brazílie.
Na slnku dozrievané avokáda kombinované s tónmi najjemnejšieho rumu, vanilky a exotického korenia vám zabezpečia zmyselné potešenie.

Obsahuje sóju.
Bez lepku, bez laktózy.

Objem : 500 ml
Obsah alkoholu : 17%
Balenie : 6 ks v kartóne

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložené!

-           +V zmysle ustanovenia zákona číslo 6, odstavca 1, písmena e) Zákona 377/2004 Zbierky - Zákona o ochrane nefajčiarov, v znení neskorších právnych predpisov sa zakazuje predaj tabakových výrobkov formou zásielkového predaja. V prípade záujmu o tento tovar sa o možnostiach jeho nákupu informujte e-mailom na info@domenicocigar.com alebo telefonicky na čísle 0902177919. Obchodníkom a obchodným spoločnostiam budú po registrácii pridelené prístupové práva do sortimentu cigár.

Táto stránka spolu s produktami, ktoré ponúka, je určená len dospelým osobám. Prosíme o potvrdenie, že ste starší ako 18 rokov.

Prehliadaním tejto web stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies. Súbory ukladáme pre skvalitnenie služieb.